Sakarya Web Tasarım - Adapazarı Web Tasarım
Telefon
Whatsapp

Kurumsal ve Bireysel Web Tasarımı

Kurumsal ve Bireysel Web Tasarımı
kurumsal-ve-bireysel-web-tasarimi

Web tasarımı son derece zor ve sıkı bir çalışma gerektiren alandır. Bu sebeple eğer web tasarımı konusunda yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz bu işe tek başınıza girmek işin içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olabilir. Firmamız bu konuda sizlerin en büyük destekçisi olacaktır. ister bireysel olarak isterseniz de kurumsal olarak web tasarımı yaptıracaksanız doğru yerdesiniz. Peki bunlar arasındaki fark nedir sizlere aktaralım.

Kurumsal Tasarımlar

Eğer bir işletmeniz var ise ve bu işletmeye ait bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız bu durumda kurumsal tasarım yapılması gerekmektedir. Bunun için işletmenize ait olan ad ve unvan kullanılacak ve aynı zamanda bir logo da oluşturulacaktır. Ayrıca sayfa içerisinde bulunan menülerde hakkımızda, hizmetlerimiz gibi alt sekmelerin de bulunması gerekmektedir. böylelikle sitenize giren kişilerin kaliteyi görmesi ve sizlere güven duyması sağlanmalıdır. 

Ayrıca bir ticari iş ile meşgul iseniz bu durumda müşterilerinize siteniz üzerinden canlı destek vermeyi de ihmal etmemelisiniz. Bu sayede müşterileriniz ile daha sıkı bir iletişim içerisine girebilirsiniz. 


Bireysel Tasarımlar

Eğer kendi yazılarınızı bir yerde toplamak için bir site açıyorsanız bu durumda tasarım biraz daha farklılaşacaktır. Bu durumda ticari olarak değil bireysel olarak kendinizi ve yazılarınızı tanıtmanız gerekmektedir. Bunun için ise paylaştığınız yazılara ilişkin alt başlıklar menüye koyulmalı ve sistemli bir site ortaya çıkarılmalıdır. Ayrıca yazılarınıza yorum yapılmasına olanak tanınmalı, üyelik vb. seçenekler de göz önünde bulundurulmalıdır. 

İşte bu bireysel ve kurumsal web site tasarımları hakkında daha detaylı bilgi ve hizmet almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. sizlere yardımcı olmak bizler için son derece memnuniyet verici olacaktır. 

Whatsapp