Sakarya Web Tasarım - Adapazarı Web Tasarım
Telefon
Whatsapp

Hakkımızda

HaldızWeb 2007 yılında konusunda uzman metin yazarları, web tasarımcıları, web programcıları, SEO uzmanları, reklamcılar, art direktörler ile sektörel ve profesyonel çözümler sunmak, yeni iş ortaklıkları oluşturmak için kurulmuştur.

Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyor. Beklentilerinize uygun internet sitelerini en şık tasarımlar ile size sunmayı hedef edinen HaldızWeb tasarım uzmanları mükemmel görselliğin yanı sıra, sizlere özgün ve kreatif çalışmalar sunmakta.

7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik reklam ajansı mantığını bir kenara bırakıp, marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar. Uygun maliyetli reklam, tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.

Çalıştığımız firmaların yanında olmak, iyi hizmet vermek, işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturup başarıya ulaşmak önceliklerimizdendir. Gelin siz de tecrübeli bir web ajansıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

NELER YAPIYORUZ?

Web hizmetlerinde sınırsız ve sorunsuz destek anlayışı ile kurulan Haldız Web marka danışmanlığından logo tasarımına kadar iyi bir ajansta olması gereken her hizmeti müşterilerine sunuyor. Marka ve iletişim stratejileri geliştirerek uygulama sonuçlarını analiz ederek kusursuz bir çözüm ortaklığı sağlıyoruz.

İşletmeler için yaptıklarımız

Web içindeki ya da dışındaki her işletmeye uygun farklı hizmetler sunmaktayız. Bir firmanın omurgasını oluşturacak web sitesi, hosting, e-ticaret yazılımı, logo, e-katalog, grafik tasarım, tanıtım filmi çekimi, profesyonel fotoğrafçılık, Adwords reklamcılığı, sosyal medya, gazete reklamcılığı saymakla bitiremeyeceğimiz hizmetlerimizden bazıları. Firmalar için üretken ve yaratıcı kurumsal destekler ile 7/24 danışmanlık yaparak en iyi şirket görüntüsüne sahip olmalarını sağlıyoruz.

Web için yaptıklarımız

İnternet dünyasına yeni bir bakış açısı getirmek için çıktığımız bu yolda büyük bir tasarım, yazılım ve SEO firması olarak başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. İnternetin sunduğu sonsuz olanaklardan yararlanarak yeni tasarımlar ve yazılımlar yapıyor, Google, Yandex, Bing kurallarını iyi bir şekilde analiz ederek web sitelerini ilk sayfalara taşıyoruz. 500’den fazla domain ve arama motorlarında birinci sayfada onlarca site ile başarımızı her geçen gün katlıyoruz. Sitelerin ihtiyaçlarını belirleyerek kalıcı çözümler uyguluyoruz.

 

NEYE İNANIYORUZ?

Başarının anahtarı kullanıcıya odaklanmaktır.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kullanıcı odaklı çalışıyoruz. İnternet kullanıcılarının beklentilerini iyi çözümlediğimizde çalıştığımız kişi ve kuruluşlara da en iyi hizmeti vermiş olacağımıza inanıyoruz.

Mükemmele ulaşmayı istemek gerekir.

En iyisini yapmayı istemeyen hiçbir ajans başarıya ulaşamaz. Haldız Web olarak mükemmeliyetçi yapımız ile sorun çözme konusunda uzmanlaşmış, uluslararası trendleri takip eden, neyi iyi yaptığını ve daha iyi nasıl yapabileceğini bilen bir firmayız. Bizim için zor diye bir şey yoktur, mükemmele nasıl ulaşıldığı vardır.

Web’de eşitliğin gücünü kullanmak önemlidir.

Çalıştığımız her firma ve kişi bizim için aynı öneme sahiptir. Hiçbirini diğerinden ayırt etmeyerek özenle hazırladığımız projeler ile başarıya ulaşmak hedefimiz. Yaptığımız işin dar ya da geniş çapta olması, maliyetinin yüksek ya da düşük olması, verilen emeğin miktarını değiştirmiyor. İhtiyaca ve beklentiye tam olarak hitap eden çalışmalarımız ile herkese eşit hizmet sunmayı önemsiyoruz.

Yaratıcı ve özgün olmak başarıyı getirir.

İnternet ve bilgi teknolojilerinde her daim yenilikçi olmak gerekiyor. Haldız Web bu amaçla taklitlerden kaçınmakta. Yaratıcı web tasarımcılarımız, editörlerimiz ve danışman ekibimiz ile daha önce hiçbir firmanın sahip olmadığı özgün çözümler oluşturarak sizlere kurumsal kimlik ve markalaşmada hatta reklamcılıkta başarı getiriyoruz.

Web’de uzmanlaşmak güven aşılamaktır.

Haldız Web sanal dünyayı uçsuz bucaksız bir okyanus olarak tanımlar. Bu okyanusta uzmanlaşmak ise oldukça zor bir süreçtir. İnandığımız ve oluşturmaya çalıştığımız en önemli husus da müşterilerimizdeki güven hissidir. Eğer internet ve diğer teknolojik hizmetlerimizde uzmanlaşmış olduğumuzu gösterirsek güven aşılamış ve kazanmış oluruz. Bu nedenle de hep en iyi hizmeti sunmaya ve çok çalışmaya gayret ederiz. Başarılı ekibimiz %100 müşteri memnuniyeti ile yıllardır sektörün en güvenilir çalışma arkadaşı.

Gelin siz de web ve internet teknolojilerinde Türkiye’nin en güvenilir ve başarılı firmalarından biri ile çalışın. 

HaldizWeb ailesi sizleri bekliyor.

Whatsapp