Sakarya Web Tasarım - Adapazarı Web Tasarım
Telefon
Whatsapp

Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarım
kocaeli-web-tasarim

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Bu önemliliğin farkındayız ve sizler için en iyi web tasarım çözümlerini sunuyoruz.

Kocaeli Haldız Web İnternet Teknoloji Hizmetleri bütün web tasarım projelerinde, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve bu alanda yapılmış bilimsel araştırma ve makaleler ışığında oluşturduğu metodu kullanmaktadır. Bu çalışma metodu en etkin ve başarı şansı çok yüksek web siteleri oluşturmamızda önemli yer tutmaktadır.


Kocaeli Web Tasarım Hizmeti

Projelendirme

Başarılı bir web sitesinin ancak doğru belirlenmiş strateji ve hedefleri olan bir projeyle mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple web geliştirme sürecinin en başında şirketiniz yetkilileri ve e-ticaret uzmanlarımız ortak bir çalışma yürüterek size en uygun projeyi oluşturuyor.

 Teknoloji Seçimi

Oluşturulan proje ışığında web siteniz için gerekli teknolojilerin seçimini yapıyoruz. Teknoloji seçimi yaparken; yaygınlık, kullanılabilirlik ve diğer teknolojilerle uygunluk kritelerini esas alıyoruz.

 Bilgi Mimarisi

Her firma faaliyet yürüttüğü süreç içerisinde bir çok dökümantasyon, ürün bilgileri, referanslar, teknik detaylar ve benzeri bir çok bilgi ve belgeyi biriktirmiştir. Bu bilgilerin web sitesinde nasıl verileceğini bu aşamada yine birlikte kararlaştırıyoruz.

İçerik Optimizasyonu

İnternet özellikle arama motorlarının kesin hakimiyeti sonrasında web sitelerinde içeriğin bu arama motorlarına uygun dizayn edilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra, internet kullanıcıların bu hız sağlayan teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile bilgiyi kolay tüketir hale gelmişlerdir. Bu sebeple web sitesi içeriğinin bazı kriterlere göre seçilmesi ve optimize edilmesi gerekmetedir.

 Yazılım Geliştirme

Oluşturulan içeriğin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra, bu gereksinimlere uygun bir web yazılım üretiyoruz.

 Web Tasarım ve Multimedya Öğeler

Son olarak projesi, alt yapısı ve içeriği düşünülmüş web sitemizin yine web tasarım kriterlerine göre tasarımını yapıyoruz.

Whatsapp